Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u563489661/domains/parkdental.com.ua/public_html/wp-content/themes/incubator/page.php on line 27
Стоматологія в дорослому віці – Парк Дентал

Стоматологія в дорослому віці

Наші послуги – рішення для Вас та всієї родини.

Двічі на рік візит до стоматолога має розпочинатися з огляду ротової порожнини і професійної гігієни , що дозволить нам попередити утворення карієсу і його ускладнень. Процедура Air Flow , яка є складовою гігієни дозволить відбілити зуби до природнього відтінку, оскільки поєднує в собі і механічний і хімічний вплив . 
Після “СПА ” процедури для зубів , лікар охоче навчить правильно доглядати за ротовою порожниною , підбере індивідуальні засоби для чищення як дорослих пацієнтів так і наймолодших. 
Особливої уваги потребують жінки в період вагітності, в такий одночасно прекрасний і повний очікувань час , імунітет ослаблений через психологічні і фізичні зміни. Тому жінки в ” цікавому” стані потребують особливого догляду і ще більшої уваги свого стоматолога. 

Відбілювання зубів

-“Шкідливо? Не шкідливо? ” – найчастіше запитання пацієнтів 
Білосніжна посмішка в сучасному світі є показником здоров’я, краси і респектабельності. 
Відповісти однозначно , чи шкідливо відбілювання , неможливо. Перед плануванням процедури ми проводимо ретельне обстеження і тільки виходячи з отриманих результатів вирішуємо так/ні.
Якщо ж все таки запланова процедура ,ми пропонуємо варіант домашнього чи офісного відбілювання .

Домашнє відбілювання є “лайт”- процедурою, яка включає використання індивідуальних кап з відбілюючим гелем з оптимальною концентрацією відбілюючого компонента.

Офісне -в свою чергу дає миттєвий результат , і білосніжну посмішку можна отримати за одне відвідування. Обидва способи є безпечними оскільки пацієнти на постійному контролі в свого лікаря.
Вибір за Вами!

Діагностика

  • Огляд пацієнта, внутрішньоротовий , зовнішньоротовий.
  • Збір анамнезу, заповнення медичної документаціі.
  • Прицільний рентген RVG, панорамний знімок ОПГ.

Лікування карієсу

Карієс. Не секрет, що це – найпоширеніше зубне захворювання, що виникає через появу м’якого нальоту на емалі зуба, що став місцем зосередження різних бактерій і грибів. Ущільнений з часом, наліт утворює зубну бляшку, в ній продукується молочна кислота, яка і провокує демінералізацію емалі, звідки і бере початок каріозний процес. Перші симптоми короткочасна біль від солодкого, кислого або солоного. Потім руйнується цілісність емалі, ми відчуваємо зубний біль вже від температурних, механічних і хімічних подразників, а лікар при огляді виявляє глибоку каріозну порожнину. При цьому, якщо вчасно не звернутися до стоматолога, виникає небезпека втрати зуба, тому бажано звернутись до лікаря при перших  симптомах хвороби. Карієс лікують, видаляючи уражені тканини і зміцнюючи ослаблені тканини і цілісність зуба, словом, за допомогою пломби.

Лікування Пульпіту

На жаль, неуважність або просто боязнь візиту до стоматолога призводять до запізнілого звернення в клініку, коли карієс привів до пульпіту. Тим часом, це ускладнення супроводжує гострий зубний біль, особливо вночі. Якщо раніше від таких зубів позбувалися, то сьогодні передові методики і обладнання дозволяють акуратно і майже без болю видаляти хворий нерв зуба. Потім фахівці, виконавши чистку каналу, якісно пломбують зуб.

Лікування Пародонтиту

Одне з найсерйозніших хвороб в стоматологічній практиці – пародонтит, тобто запалення ясен, яке розповсюджується на інші тканини пародонту. Симптоми захворювання – наявність кровоточивих ясен, неприємного присмаку або запаху в роті. Після руйнування пародонтальних тканин, що оточують зуб, він просто починає хитатися. Якщо не лікувати, можна не тільки втратити зуб, а й отримати небезпечні наслідки. Чим ми раніше звернемося до професійного стоматолога, тим у нас і шансів більше, що ми уникнемо багатьох негативних наслідків розвитку хвороби

Лікування каналів

Здійснюємо прогнозування ендолікування за допомогою даних КТ, створюємо ефект 3Д стерилізації та об’ємного пломбування кореневих каналів для досягнення терапевтичного ефекту. Проводимо спостереження для розуміння отримання терапевтичного ефекту( ефект загоєння та відновлення втрачених структур) згідно ендодонтичного статусу та створення умов найм

Реставрації (прямі, не прямі)

Здійснюємо відновлення втрачених тканин згідно біоміметики, оклюзійних особливостей для відтворення не тільки естетичного вигляду, а й відновлення безпосередньої функції зуба, оскільки саме порушення функції викликано як правило порушенням форми.

Використання новітніх технологій дозволяє отримати найбільш природній результат, який є функціонально правильним. Таке відновлення може називатися відновленням згідно первинної форми.

Парадонтологія (консервативна)

По статистиці даних Всесвітньої організації охорони здоровя 92%  дорослого населення мають проблеми запалення ясен що може призвести в майбутньому до втрати зубів. Саме тому лікарі нашої клініки приділяють особливу увагу діагностиці і лікуванню захворювань тканин пародонту. Звертатись ло лікаря необхідно при перших ознаках запалення( скарги на кровоточивість, рухомість, чутливість зубів).

  • Детальна діагностика , що включає збір анамнезу, фотопротокол, PSR тест для виявлення захворювання тканин пародонту, рентген діагностика, пародонтологічна  карта і т.д
  • Механічний і хімічний контроль зубних відкладень
  • Консервативне лікування, а саме кюретаж зубо-ясенних ( пародонтальних) кишень
  • І найголовніше контроль пацієнтів кожні 3 місяця і підтримуюча терапія для тривалого позитивного результату лікування

Заміщення дефектів окремих втрачених зубів в залежності від потреб різними техніками та матеріалами для того щоб відновити  первинну  анатомію та естетику , яка закладається з народження.

Здійснення діагностики , яка включає визначення потреб реабілітації позиції зубів , реабілітації СНЩС та будь-які втручання здійснюються після повного комп’ютерного прогнозування майбутньої функції зубного ряду та естетичної складової.

Діагностика

  • Огляд пацієнта, внутрішньоротовий , зовнішньоротовий.
  • Збір анамнезу, заповнення медичної документаціі.
  • Прицільний рентген RVG, панорамний знімок ОПГ.
  • СТ компютерну томограма – за показами
  • Діагностичні гіпсові моделі щелеп
  • Оклюзіограма 
  • Фотопротокол

Протезування

  • не знімне протезування(вініри , вкладки, коронки, містки)
  • знімне протезування (частковий, повний протез)

Пацієнт який має зруйновані зубні ряди частково чи повністю , як правило потребує не тільки відновлення зубних рядів, а й відновлення роботи м’язевого апарату та роботи суглобів.

Ми здійснюємо діагностику позиції суглобових поверхонь СНЩС , визначаємо потреби зміни як суглоба так і жувальної поверхні зубів, створюємо нову оклюзійну схему ще до того, як були здійсненні будь-які роботи в порожнині рота.

Реабілітація роботи суглоба за допомогою спліт кап та створення терапевтичного положення нижньої щелепи.

Комплексна діагностика, лікування та реабілітація при скелетних деформаціях щелеп.

Діагностика

  • Огляд пацієнта, внутрішньоротовий , зовнішньоротовий.
  • Збір анамнезу, заповнення медичної документаціі.
  • Панорамний знімок ОПГ.
  • Зонографія СНЩС – за показами
  • СТ компютерну томограма – за показами
  • МРТ (Магнітно-резонансна томографія)- за показами
  • Діагностичні гіпсові моделі щелеп (в артикуляторі)
  • Оклюзіограма
  • Фотопротокол

Захворювання ВНЧС

Хірургічні маніпуляції проводяться з використанням сучасних анестетиків а також потенційованого знечулення.

Діагностика

  • Огляд пацієнта, внутрішньоротовий , зовнішньоротовий.
  • Збір анамнезу, заповнення медичної документаціі.
  • Прицільний рентген RVG, панорамний знімок ОПГ.
  • СТ компютерну томограма – за показами

Пародонтологія

  • По статистиці даних Всесвітньої організації охорони здоровя 92%  дорослого населення мають проблеми запалення ясен що може призвести в майбутньому до втрати зубів. Саме тому лікарі нашої клініки приділяють особливу увагу діагностиці і лікуванню захворювань тканин пародонту. Звертатись ло лікаря необхідно при перших ознаках запалення( скарги на кровоточивість, рухомість, чутливість зубів).
    • Детальна діагностика , що включає збір анамнезу, фотопротокол, PSR тест для виявлення захворювання тканин пародонту, рентген діагностика, пародонтологічна  карта і т.д
    • Механічний і хімічний контроль зубних відкладень
    • Консервативне лікування, а саме кюретаж зубо-ясенних ( пародонтальних) кишень
    • Хірургічне лікування , включаючи кісткові пластики і матеріали на основі стовбурових клітин, а також пластики мяких тканин для задовільної естетики
    • І найголовніше контроль пацієнтів кожні 3 місяця і підтримуюча терапія для тривалого позитивного результату лікування

Синус-ліфт

Кісткова пластика, яка проводиться на верхній щелепі в проекції гайморової пазухи. Метою операції є створення доступу до дна гайморової пазухи. Відшаровується дно гайморової пазухи спеціальними інструментами далі у сформований простір поміщається кістковий матеріал та колагенова мембрана. Протягом місяця після даної маніпуляції не рекомендується займатись активним видом спорту, здійснювати перельоти чи глибоководне пірнання/дайвинг. Приживлення пластики триває 6-8 міс.

Імплантологія

Хірургічне втручання, спрямоване на відновлення втраченої, з різних причин, кістки. Кісткова пластика проводиться під місцевою анестезією. Ми використовуємо матеріали нового покоління фірми Geistlich Bio-Oss. Для того, щоб кістковий матеріал тримав свою форму і об’єм, його покривають колагеновою мембраною. Приживлення триває в середньому 4-6 міс. В місце новосформованої кістки встановлюється імплантат. 

Видалення коренів та зубів (простих, складних, атипових)

Ми не видалимо зуб перш, ніж не переконаємося, що його ніяк не можна врятувати. Серед причин, коли цього неможливо уникнути: карієс, хронічні інфекції, захворювання ясен на останній стадії, загроза для інших зубів та зміна прикусу. Розрізняють 3 рівня видалення (просте, складне, атипове).

ПРОСТЕ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА (Видалення коренів та зубів)

Найпростіше та найшвидше. Сюди відносять зуби, які вже прорізались, парадонтичні зуби (біля яких сильна втрата кістки). В середньому процедура триває 20-40 хв., а післяопераційний період може проходити непомітно і комфортно. Як правило, після операції пацієнти протягом перших 3 днів відчувають легкий «дискомфорт».

СКЛАДНЕ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА (Видалення коренів та зубів)

Сюди входять зуби, які не до кінця «прорізались» (вкриті частково або повністю слизовою), «легко лежачі» зуби мудрості. Для видалення такого зуба проводяться додаткові хірургічні втручання, щоб відкрити доступ до зуба. У середньому процедура триває 60-90 хв., післяоперційний період супроводжується легким набряком в ділянці видалення. Пацієнтам призначається знеболюючі препарати на період набряку.

АТИПОВЕ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА (Видалення коренів та зубів)

До даного видалення входять зуби:

  • Які не прорізались
  • Які з усіх сторін оточені кісткою
  • «Горизонтально лежачі» зуби мудрості
  • Зуби мудрості, розміщені близько біля нерву нижньої щелепи
  • Зуби мудрості, що контактують з гайморовою пазухою
  • Зуби мудрості в дитячому віці

Для більш точної діагностики проводиться додатковий 3D рентген. Під час процедури лікарі працюють з оптикою (на верхній щелепі) або мікроскопом (на нижній щелепі).

Менеджмент мягких тканин

В залежності від ситуації, процедури можуть бути спрямовані на відновлення (перебудову, збільшення об’єму) або відсікання втрачених тканин. Процедури проводимо під мікроскопом, що прискорює швидкість загоєння і зменшує травматизм операції. Використовуючи мікроскоп в хірургії, ми працюємо micro-хірургічними інструментами і використовуємо тонкий шовний матеріал. Термін загоєння триває від 7-10 днів до 6-8 тижнів (залежно від ситуації).

Ортогнатична хірургія

Ортогнатична хірургія – це сучасна та невід’ємна частина щелепно-лицевої хірургії. Це лікування забеспечує ортодонт за допомогою ортодонтичного руху зубів у їх кістковій основі, хірург за допомогою хірургічної репозиції кісткових структур та ортопед шляхом кінцевого відновленя, протезування та реабілітації.

  • Основна мета даного лікування:
  • Естетика – пропорційність та збалансованість твердих та мягких тканин обличчя.
  • Функціональність – нормалізація роботи жувальних мязів та СНЩС.
  • Якість життя нашого пацієнта.

Основні етапи підготовки та проведення ортогнатичного лікування

  • Діагностика та прогноз ортодонта.
  • Діагностика та прогноз хірурга.
  • Синхронізація діагностичних даних та створення попереднього плану лікування та ознайомлення пацієнта з обсягами втручань!!!

1. Передопераційне ортодонтичне та стоматологічне лікування (10-16 місяців). Ревізія проведеної підготовки та кінцеве планування операції.

2. Хірургічне лікування (операція з 6-тижневою після операційною опікою);

3. Після операційне ортодонтичне лікування – (10-12 місяців зподальшою реабілітацією);

4. Ретенція (стабілізація досягнутого результату) – 24-28 місяців.

Апарати поділяються на знімні та не знімні, внутрішньоротові та зовнішньоротові. Вони можуть бути силіконові, пластмасові , металеві  або комбіновані. Виготовляються фабрично або в спеціальних зуботехнічних лабораторіях. Апарати можуть бути видимі або  не видимі. Виготовлені з спеціального сплаву, пласмаси або силікону на одну або дві щелепи. Вони можуть призначатись на 24год., 12 год.(4+8), та 8год. на ніч.

Фіксуються в ротовій порожнині з допомогою спеціального матеріалу або ж допомогою механічних фіксаторів.

Особливістю нашої клініки є індивідуальне призначення апарату на основі діагностики з врахуванням всіх особливостей організму пацієнта та даної патології.

Запис на консультацію

Невідомий біль або ж раптові незручності через проблеми із ротовою порожниною?